Дипломати застерегли українців від поїздок в окремі регіони США через потужний ураган Флоренс

12 вересня 2018, 12:32
133
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ураган Флоренс наближається до атлантичного узбережжя США

Міністерство закордонних справ України рекомендувало співвітчизникам утриматися від поїздок в американські штати Вірджинія, а також Північна і Південна Кароліна через наближення потужного урагану Флоренс і введення в регіонах надзвичайного стану.

За даними українського дипломатичного відомства, тим громадянам, які вже перебувають на південно-східному узбережжі США, необхідно відстежувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації, слідувати інструкціям місцевих рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни в розкладі сухопутного і повітряного транспорту.

У разі виникнення обставин, що потребують негайного консульського реагування, українці можуть звернутися в посольство за номером "гарячої лінії" +1 (202) 322-2616 або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 (044) 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or @ mfa.gov.ua.

Нагадаємо, ураган Флоренс за понеділок посилився до четвертої категорії з п'яти можливих. Метеорологи припускають, що в міру того, як ураган набирає потужності в теплих водах Атлантики, він може досягти найвищої, п'ятої категорії.

У кількох штатах США - Меріленд, Південна Кароліна, Північна Кароліна і Вірджинія, а також у Вашингтоні - оголосили евакуацію і запровадили режим надзвичайної ситуації.

[gallery]

Заправляють машини, закуповують продукти і зміцнюють будинки. У США готуються до потужного урагану Флоренс

[/gallery]