Ми тепер зобов'язані бути кращими, ніж були. Дівчина, яка вижила після теракту в Парижі, написала зворушливий лист світу

4 коментувати
Дівчина показала свою закривавлену сукню
Фото: isobel.bowdery via Facebook

Дівчина показала свою закривавлену сукню

Ізабель Бовері вижила після атаки терористів на концертний зал у Парижі. Після пережитого вона написала лист у Facebook, у якому закликала продовжувати вірити в людей і ставати кращими заради загиблих

НВ публікує переклад цієї історії, яка вже сподобалася більше ніж півтора мільйонам користувачів соцмережі.

"Ти ніколи не думаєш, що це трапиться з тобою. Це був просто вечір п'ятниці на рок-концерті. Атмосфера була така щаслива і всі танцювали і посміхалися. І коли чоловік зайшов через головний вхід і почав стріляти, ми наївно подумали, що це частина шоу.

Це не була просто терористична атака, це була бійня. Десятки людей були застрелені у мене на очах. Ріки крові залили підлогу. Плач дорослих чоловіків, які тримали тіла своїх убитих дівчат пронизав маленький музичний хол.

Майбутнє зруйновано, сім'ї вбиті горем в одну мить. У шоці і самоті, думаючи, що помру, я лежала на підлозі серед людей, які бачили своїх померлих коханих...
Затамувавши подих, я намагалася не рухатися і не плакати – не показувати тим людям страху, який вони очікували побачити. Мені неймовірно пощастило вижити. Але дуже багатьом – ні.

Люди, які були там точно з такої самої причини, що і я – повеселитися у п'ятницю ввечері, були невинні. Цей світ жорстокий. І акти, подібні цьому підкреслюють моральне розкладання людства і образ тих людей, що кружляють над нами як стерв'ятники, буде переслідувати мене до кінця життя. Як вони були налаштовані вбивати людей навколо без жодної поваги до людського життя.

Це не було схоже на реальність, я чекала моменту, поки хто-небудь скаже, що це був всього лише нічний кошмар. Але те, що я вижила в цьому жаху, дозволяє мені кинути світло на героїв.

На чоловіка, який, ризикуючи життям, заспокоював і підбадьорював мене, поки я схлипувала. На пару, чиї останні слова кохання подарували мені віру в добре у цьому світі. На поліцейських, яким вдалося врятувати сотні людей. На абсолютних незнайомців, які підібрали мене з дороги і втішали протягом 45 хвилин.

Розповісти про жінку, яка відкрила свої двері тим, хто вижив; про друга, який прихистив мене і пішов у магазин, щоб купити мені новий одяг, тому що мені нічого було вдягнути; мій старий одяг був у крові; про всіх вас, хто надсилав повідомлення підтримки – ви змусили мене повірити, що цей світ може бути краще, що це більше ніколи не повториться.

Про 80 людей, які були вбиті всередині цього концертного залу і їм не пощастило так, як мені, і вони не прокинулися сьогодні. Про біль, який відчувають їхні друзі та рідні. Мені так шкода. І вже ніщо не вилікує цей біль.

Я відчуваю себе привілейованою бути тут як їхній останній подих. І я, правда, вірю, що це так. Я приєднаюся до них і я обіцяю, що їхні останні думки були не про тих тварин, які зробили це. Вони думали про тих, кого люблять.

І оскільки я лежала в калюжах крові незнайомих мені людей і чекала поки куля знищить мене в мої 22 роки, я уявляла кожну людину, кому я казала, що люблю. Знову і знову. Згадувала все найважливіше в житті. Я хотіла, щоб ті, кого я люблю, не дивлячись на те, що зі мною станеться, зберігали віру в людей і не дозволили тим чоловікам виграти.

Минулої ночі життя багатьох людей змінилися назавжди і ми тепер зобов'язані бути кращими, ніж були. Заради тих, хто стали безневинними жертвами, які мріяли, але вже ніколи не втілять свої бажання.

Спочивайте з миром, ангели.

Ви ніколи не будете забуті."


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: