Держдеп звинуватив Росію в обстрілі гуманітарного конвою в Сирії

20 вересня 2016, 05:15
1114
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Держдеп звинуватив Росію в обстрілі гуманітарного конвою в Сирії - фото

Жертвами авіаудару стали 12 осіб

Високопоставлене джерело Держдепартаменті США на умовах анонімності повідомило, що відповідальність за обстріл гуманітарного конвою в Сирії лежить на РФ

Зазначивши, що продовження перемир'я в Сирії буде якщо влада Росії продемонструє серйозність своїх намірів, представник Держдепартаменту заявив, що "відповідальність країни - не допускати такого", - передає Інтефракс-Україна.

"Це не був удар коаліції, з якою ми працюємо. Залишається тільки два варіанти, якщо брати до уваги країни, які діють в Сирії. У будь-якому випадку Росія зі свого боку є відповідальною стороною в цій формулі", - заявив чиновник.

Нагадаємо, в понеділок ввечері, 19 вересня, піддалося бомбардуванню сирійське місто Алеппо, а також його передмістя.

Зокрема, в результаті аіаудару постраждав гуманітарний конвой ООН і Сирійсько-арабського Червоного півмісяця, який їхав неподалік від Алеппо.


Режим припинення вогню в Сирії був оголошений 12 вересня на основі домовленостей США та Росії. Згідно з досягнутими домовленостями, якщо перемир'я дотримувалася б протягом семи днів, то РФ і США почали б обмін розвідувальною інформацією та спільні повітряні операції проти джихадистських угруповань.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал