Держдеп: Тіллерсон не розмовляв з Трампом і не знає причину свого звільнення

13 березня 2018, 16:02
353
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тіллерсон не знає причини своєї відставки, заявили в Держдепі

Заступник держсекретаря США Стів Гольдштейн заявив, що Рекс Тіллерсон не розмовляв з президентом Дональдом Трампом і не знає причину свого звільнення.

Про це повідомляє CNN.

Крім того, телеканал з посиланням на джерела повідомив, що Трамп уже кілька місяців хотів призначить держсекретарем Майка Помпео, тому що не відчував підтримки з боку Тіллерсона.

Раніше президент США Дональд Трамп вирішив змінити держсекретаря США, призначивши директора ЦРУ Майка Помпео замість Рекса Тіллерсона.

Повідомлення про можливу відставку Тіллерсона неодноразово з'являлися в ЗМІ. Президент США часто публічно критикував свого держсекретаря. Зокрема, Трамп заявляв, що хоче, щоб Тіллерсон був більш жорстким у деяких питаннях.

Трамп і Тіллерсон розійшлися в думках з приводу ряду важливих геополітичних питань, включаючи ядерну угоду з Іраном, протиборство з Північною Кореєю і конфлікт між арабськими союзниками.

У листопаді 2017 року газета The New York Times писала, що в Білому домі розробили план щодо відсторонення Рекса Тіллерсона з посади державного секретаря.

Передбачалося, що перестановка відбудеться в кінці грудня або на початку 2018 року.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект