Держдеп: США залишають за собою право запроваджувати санкції проти компаній, які ведуть бізнес із російською оборонкою

2 лютого, 07:40
186
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

США залишають за собою право запровадити санкції проти компаній, які ведуть бізнес з російським ОПК, заявила Нойєрт

Офіційний представник Держдепу Гізер Нойєрт заявила, що США залишають за собою право запровадити санкції щодо компаній, які ведуть бізнес з російськими підприємствами оборонно-промислового комплексу.

За її словами, "той факт, що ми не запровадили санкції у найперший день, не означає того, що ми не запровадимо санкції в майбутньому", повідомляє Інтерфакс-Україна.

"29 січня... не було останнім днем запровадження санкцій відносно РФ, це був перший день, коли у нас з'явилися повноваження в межах CAATSA (закон Про протидію противникам США за допомогою санкцій) запровадити санкції, якщо ми вирішимо, що має місце діяльність, яка підпадає під санкції. Немає кінцевого дня, коли дія цих повноважень завершиться", - сказала представник Держдепу.

Нагадаємо, з 29 січня США попередили про початок застосування "вторинних" антиросійських санкцій. Обмежувальні заходи будуть запроваджуватись проти будь-яких осіб, які здійснюють "істотний" бізнес з російськими оборонними і розвідувальними організаціями, список яких був опублікований в жовтні.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 12:56

article_img
У справі про відмивання грошей оточенням Путіна в найбільшому банку Данії відбулись перші затримання

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися