Держдеп США намагається переконати Туреччину і Катар відмовитися від придбання С-400 у Росії

31 січня 2018, 09:49
306
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

США вирішили переконати Туреччину та Катар відмовитися від придбання С-400 у Росії

У Держдепі США заявили, що намагаються відмовити деякі країни від угоди з Росією з придбання зенітних ракетних систем (ЗРС) С-400.

Як заявив високопосадовий американський дипломат, щодо цих країн можливі "відповідні заходи", повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми ведемо переговори з низкою країн, і ми будемо вживати відповідні заходи, коли прийдемо до рішення", - зазначив дипломат, відповідаючи на запитання, які заходи має намір вжити Вашингтон щодо Туреччини і Катару, які планують придбати російські ЗРС.

Водночас дипломат не став називати країни або компанії, які відмовилися від угод з російськими підприємствами оборонно-промислового комплексу через загрозу запровадження санкцій, або ж ведуть переговори з Росією.

Представник Держдепу додав, що в "Росії знають, про які зірвані угоди йдеться".

Він наголосив, що США "займаються аналізом і збором інформації", а також "стежать за всієї активністю по всьому світу".

За словами американського дипломата, "кінцева мета" санкцій - "не допустити надходження важливих доходів в російський уряд".

Напередодні Держдеп попередив, що з 29 січня США будуть готові вводити санкції проти будь-яких осіб, які здійснюють "істотний" бізнес з російськими оборонними і розвідувальними організаціями, список яких був опублікований в жовтні.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект