Депутат Бундестагу назвала вибори в Думу РФ "зрежисованими Кремлем"

20 вересня 2016, 10:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Депутат Бундестагу назвала вибори в Думу РФ "зрежисованими Кремлем" - фото

Результат був визначений завчасно

Результати виборів до російської Держдуми виявилися цілком прогнозованими, оскільки були повністю зрежисовані Кремлем, заявила депутат німецького Бундестагу (Партія зелених) Марілуїза Бек

"Вибори в Держдуму не принесли, як і очікувалося, жодних сюрпризів. Так, вони були зрежисовані Кремлем", - йдеться у заяві Бек, передає Укрінформ.

Депутат зазначила, що всупереч спробам незалежних спостерігачів перешкоджати порушенням у ході голосування, вони були відзначені по всій країні.

"Враховуючи численні репресивні закони, про шанси на вільну політичну конкуренцію більше немає й мови", - підкреслила член Бундестагу.

Також Бек звернула увагу на те, що більшість російських виборців не пішли до урн. Така історично низька явка, на її думку, є свідченням того, що підтримка Путіна не є такою вже нібито переважною.

"Думі не вистачає елементарної демократичної легітимності", - резюмувала німецька депутат.

Нагадаємо, президент Світового конгресу українців Євген Чолій заявив, що міжнародне співтовариство не повинно визнати так званих "виборів", проведених у одномандатних округах анексованого Криму російською окупаційною владою.

Вибори в Державну думу РФ відбулися в неділю, 18 вересня. За результатами екзит-полів, прогнозовано перемогла президентська партія Єдина Росія з результатом у 44,5%.

Докладніше про вибори до російської Держдуми читайте в спецтемі НВ

Журнал НВ (№ 21)

Парламентські списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал