Депутат британського парламенту отримала підозрілий пакет з липкою рідиною

13 березня 2018, 15:54
155
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За останні два дні в парламент Британії доставили три підозрілі посилки

Депутат парламенту Великої Британії Рупа Гук отримала підозрілу посилку в свій офіс.

Як повідомляє ВВС, пакет відкрив один зі співробітників офісу, в ньому була липка рідина.

Працівника відправили в лікарню в цілях обережності.

Вміст пакету досліджує поліція.

Відзначається, що за останні два дні в парламент Британії були доставлені ще дві подібні посилки з підозрілими речовинами, однак поліція після перевірки не знайшла нічого небезпечного.

Нагадаємо, 4 березня колишній російський подвійний агент Скрипаль і його дочка були знайдені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері.

Скрипаль з донькою перебувають в реанімації в критичному стані. За попередніми даними, вони піддалися впливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії.

Влада Великої Британії підозрює, що до отруєння причетний Кремль і вже пригрозили РФ частковим бойкотом ЧС-2018 з футболу. ЗМІ заговорили про швидке введення Лондоном нових санкцій.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила про високу ймовірність причетності РФ до отруєння Скрипаля. Мей також заявила, що посол Росії був викликаний для дачі пояснень, чи було отруєння "акцією, прямо санкціонованою з Москви", або речовина була використана без відома Москви, внаслідок її крадіжки зі складів.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не буде відповідати на ультиматум Лондона в зв'язку з отруєнням колишнього російського розвідника.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект