Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Демократи в Палаті представників звинуватили Трампа в небажанні вводити санкції проти Росії

13 березня, 12:11
217
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На думку демократів, своїми діями Трамп "дає зрозуміти Росії, що не зробить нічого, щоб припинити повторне втручання в американські вибори"

У США група з 140 демократів в Палаті представників звернулася до президента Дональда Трампа із закликом запровадити нові санкції проти РФ які відповідь на ймовірне втручання у виборчу кампанію 2016 року.

У листі демократів йдеться, що своїми діями Трамп "ігнорує закон і права іншої гілки державної влади", а також "дає зрозуміти Росії, що не зробить нічого, щоб припинити повторне втручання в американські вибори", повідомляє DW.

"Ваші дії протягом минулого року показали, що ви постійно виправдовуєте президента (Володимира) Путіна і заперечуєте його добре організовану підтримку вашої кампанії в 2016 році", - відзначили демократи.

Автори листа також нагадали Трампу про ухвалений в серпні 2017 року закон про протидію супротивникам США за допомогою санкцій. Відповідно до нього Трамп мав протягом 180 днів, тобто не пізніше 29 січня, запровадити санкції щодо Росії, проте цього зроблено не було.

"Ми дали вам інструменти, необхідні для вирішення цього важкого завдання. Якщо ви як і раніше будете відмовлятися їх застосовувати, ми будемо наполягати на додаткових законодавчих заходах з більш суворими вимогами. Якщо ви відмовляєтеся захищати Сполучені Штати від ворожого іноземного уряду, Конгрес буде змушений діяти самостійно", - підкреслюють автори листа.

Раніше республіканці в комітеті розвідки Палати представників США не виявили доказів змови між працівниками виборчого штабу чинного американського президента Дональда Трампа з Росією.

Після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичного голосування.

Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.

Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.