Демократи в Палаті представників США мають намір продовжити розслідування можливої ​​змови Трампа із РФ

14 березня 2018, 09:38
91
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Демократи будуть продовжувати розслідування можливої ​​змови Трампа із РФ

Демократи комітету з розвідки Палати представників США у відповідь республіканцям опублікували свою власну доповідь про хід розслідування так званої "російської справи", в якій, зокрема розглядається питання про можливу змову кампанії Дональда Трампа з Росією.

В опублікованій доповіді демократів перераховуються свідки, документи та аспекти, які, на їхню думку, ще необхідно опрацювати, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з доповіддю, розслідування приділило недостатньо уваги питанням, пов'язаним зі зламом і поширенням електронних листів передвиборчого штабу екс-кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон, передачею цієї інформації команді Трампа, а також можливою змовою між кампанією Трампа та російськими посередниками.

Демократи також вважають, що необхідно опрацювати питання, які стосуються заходів із забезпечення безпеки майбутніх виборів, ймовірних фінансових операцій Трампа спільно з Deutsche Bank і Росією і спроб президента США перешкоджати розслідуванню ФБР.

На думку демократів, слід також вивчити масштаб використання Росією соцмереж для поширення пропаганди та дезінформації.

Демократи вважають, що необхідно опитати ще 30 свідків, і звинувачують республіканців в тому, що вони відмовилися розмовляти зі значним числом осіб, в тому числі з колишнім прес-секретарем Білого Дому Шоном Спайсером і екс-главою апарату Білого дому Райнсом Прібусом.

Член комітету з розвідки Палати представників, демократ Адам Шифф заявив, що "робота комітету далека від завершення".

Він пообіцяв, що його комітет "зробить все можливе, щоб продовжити роботу".

Нагадаємо, 12 березня член Палати представників Майк Конауей заявив, що республіканці в комітеті з розвідки нижньої палати не знайшли доказів наявності змови між президентською кампанією Трампа та Росією і завершують своє річне розслідування.

Республіканці підготували 150-сторінковий проект доповіді та передали його демократам на розгляд.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект