Демократи в конгресі США заявили про намір продовжити розслідування щодо втручання РФ у вибори

28 квітня 2018, 00:15
169
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ненсі Пелосі

Демократична партія США продовжить розслідування справи про втручання Росії в американську президентську кампанію 2016 року, говориться в заяві лідера демократів у Палаті представників Ненсі Пелосі.

"Остаточний звіт республіканців Палати представників розвідки є фундаментально помилковим результатом фундаментально помилкового розслідування... Демократи будуть продовжувати розслідування російських атак на наші вибори. Ми не будемо відмовлятися від наших зусиль відстежувати факти і захищати вибори від іноземного втручання. Не можна втрачати час", - йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті Пелосі.

Лідер демократів також закликала представників Республіканської партії опублікувати розшифровки допитів, проведених у ході їх розслідування.

Нагадаємо, 27 квітня комітет з розвідки Палати представників Конгресу США офіційно оголосив про завершення розслідування про втручання Росії в вибори президента США в 2016 році і оприлюднив розсекречену версію звіту.

У документі зазначено, що не було виявлено доказів того, що виборчий штаб Дональда Трампа вступив у змову з Москвою під час президентської кампанії 2016 року.

У той же час, у звіті йдеться про те, що Росія протягом десятиліть активно займалася інформаційною війною проти Заходу. Зокрема, Росія прагнула посіяти ворожнечу в США за допомогою кібератак і соціальних мереж.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект