Делегацію КНДР на Олімпіаді в Пхенчхані очолить формальний глава держави

5 лютого 2018, 01:42
865
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Формальний глава Північної Кореї Кім Ен Нам

Голова президії Верховного народного зібрання КНДР і формальний глава країни Кім Ен Нам очолить північнокорейську делегацію на Олімпіаді в Пхенчхані, передає AP.

Крім голови президії Верховного народного зібрання КНДР, до складу делегації увійдуть інші високопоставлені північнокорейські чиновники.

Відзначається, що приїзд Кім Ен Нама може стати "розчаруванням", якщо він буде найбільш важливим членом делегації, оскільки не зовсім зрозуміла реальна політична влада і роль, яку він має в КНДР.

Нагадаємо, що Північна Корея погодилася відправити свою збірну на зимові Олімпійські ігри в південнокорейському Пхенчхані.

На церемонії відкриття Олімпіади спортсмени з КНДР і Південної Кореї пройдуть разом під загальною назвою Корея і одним прапором. Крім того, вперше в історії Південна і Північна Корея сформують єдину збірну з жіночого хокею.

Участь північнокорейських спортсменів в Олімпіаді в Пхенчхані довгий час була під питанням - в зв'язку з кризою, що виникла через ракетно-ядерні випробування КНДР.

Олімпійські ігри в Пхенчхані пройдуть з 9 по 25 лютого.