CNN: Директор ФБР може піти у відставку після суперечки з Трампом

2 лютого 2018, 04:41
781
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Раніше Рей посперечався з Трампом через публікацію документа у "російській справі"

В Адміністрації президента США побоюються, що директор ФБР Крістофер Рей може піти у відставку в разі оприлюднення документа, в якому відображені зловживання відомства при стеженні за радником Трампа під час виборчої кампанії 2016 року, передає CNN з посиланням на власні джерела.

Один з джерел телеканалу повідомив, що Рей не говорив про відставку під час нещодавньої зустрічі з главою апарату Білого дому Джоном Келлі, однак сам Келлі вважає таку можливість реальною.

Відзначається, що чиновники в Білому домі шукають компроміс, який задовольнив би як служби розвідки, які виступають проти публікації документа, так і президента США Дональда Трампа, який планує оприлюднити документ.

Рей серйозно розійшовся в думках з президентом США в питанні про необхідність публікації документа, пов'язаного з "російською справою": Трамп наполягає на його якнайшвидшому оприлюдненні, а директор ФБР побачив у цьому загрозу національній безпеці та репутації Бюро.

Нагадаємо, 29 січня низка американських ЗМІ повідомила, що заступник директора ФБР США Ендрю Маккейб пішов у відставку.

Преса пов'язала звільнення Маккейба з критикою з боку Дональда Трампа, який публічно звинувачував Маккейба в упередженості в розслідуванні ФБР ймовірного втручання Росії у вибори президента США в 2016 році.

Пізніше в Білому домі спростували причетність Трампа до відставки заступника директора ФБР.