"Cлабкий і брехливий слимак": Трамп відреагував на публікацію мемуарів екс-глави ФБР

13 квітня 2018, 16:18
1334
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп заявив, що Комі - відомий брехун і людина, яка "зливає" важливу інформацію

Президент США Дональд Трамп різко відреагував на публікацію уривків з книги колишнього директора ФБР Джеймса Комі.

Раніше американські ЗМІ навели висловлювання з мемуарів Комі, в яких він порівнює Трампа з мафіозі, який вимагає обіцянок бути відданим, а також описує президента США як "запеклого брехуна", що діє під впливом свого его і побудував навколо себе "кокон альтернативної реальності, яким він енергійно обплутував" всіх співробітників кабінету.

У відповідь Трамп у себе в Twitter написав, що Комі - відомий брехун і людина, яка "зливає" важливу інформацію.

"Практично всі у Вашингтоні були впевнені, що його потрібно звільнити за жахливу роботу, поки врешті-решт він не був звільнений. Він "злив" секретну інформацію, за що повинен бути притягнутий до відповідальності. Він брехав Конгресу під присягою (очевидно, йдеться про свідчення Комі щодо розслідування про втручання Росії у вибори президента США - ред.) ", - зазначив Трамп.

Президент США також назвав Комі "слабким і брехливим слимаком", який, "як показав час, був жахливим директором ФБР".

Книга Джеймса Комі Вища ступінь відданості. Правда, брехня і лідерство (A Higher Loyalty. Truth, Lies, and Leadership) повинна надійти в продаж наступного тижня.

Комі був призначений на пост директора ФБР в 2013 році за поданням президента Барака Обами. В травні 2017 року Трамп звільнив його, назвавши "неефективним керівником". Противники глави держави пов'язували це з розслідуванням про втручання РФ у вибори в США і російські зв'язки оточення Трампа.