Секретність і запаяні "цинки". CIT розповіла про російських найманців Вагнера, загиблих в Сирії з початку року

22 березня 2017, 12:05
Незалежні розслідувачі Conflict Intelligence Team (CIT) розповіли про російських найманців з неофіційної ПВК Вагнера, вбитих в Сирії з початку 2017 року

Так, одним з них є підполковник поліції Олексій Найнодін, який раніше воював проти українців на Донбасі.

Відео дня

Крім того, в профілі росіянина в соцмережах є інформація від Ольги Руденко, яка повідомила, що її чоловік Роман загинув разом з ним.

При цьому, за її словами, родичам називають різні дати смерті.

Волонтери також з'ясували, що разом з Найнодіним і Руденком було вбито Костянтина Задорожного, який, як і вони, брав участь у боях на Донбасі на боці російських терористів.

Ще одним росіянином, ліквідованим в Сирії, є Дмитро Маркелов, який раніше служив у Чечні, в районі, де розташовується база 231-го батальйону оперативного призначення 46 ОБрОН.

Там же проходив службу і інший найманець Вагнера Чупов Сергій, про смерть якого повідомлялося в березні 2016-го.

П'ятим є Михайло Нефьодов з міста Міасс Челябінської області, який також воював на сході України.

Серед убитих також числяться Іван Слишкін, про якого повідомлялося раніше, Олександр Тичинін, Василь Юрлін і Олександр Сагайдак.

Що характерно, родичам про їх смерті повідомляють лише через 2,5 тижні, у той час як про факти смерті кадрових військових близькі дізнаються не пізніше ніж через 2-3 дні.

"Випадки смерті російських найманців характеризуються досить пізнім оповіщенням близьких про втрату (від двох тижнів і більше), неточністю дат смерті, доставкою тіл в запаяних "цинках" з проханням не розкривати їх. Крім того, російське Міноборони ніколи не підтверджує загибель, хоча найчастіше виявляється змушений підтвердити загибель військовослужбовців (особливо після публікацій журналістів і розслідувачів)", - розповіли волонтери.

НВ

Показати ще новини
Радіо NV
X