Чоловік, який втратив сім'ю під час пожежі в Кемерові, опублікував нове відео евакуації з торгового центру

31 березня 2018, 15:35
4798
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Менш ніж через хвилину після появи в коридорі кінотеатру першої людини, яка бігла, рятуючись від пожежі, там уже стояв густий дим

Житель Кемерова Ігор Востріков, який втратив сім'ю під час масштабної пожежі в торговому центрі, опублікував відео евакуації із залів кінотеатру.

Камера була встановлена ​​в коридорі кінотеатру.

Коментуючи відео, він зазначає, що дівчина, яка проходила по коридору, відчинила двері у "червоний зал", де йшов мультфільм, але нічого не сказала.

Через кілька секунд після цього в коридорі вже стояв густий дим.

Раніше повідомлялося, що 31 березня суд заарештував власницю ТРЦ Зимова вишня Юлію Богданову до 25 травня. За версією слідства, підлеглі Богданової неодноразово повідомляли їй про недоліки системи протипожежної безпеки будівлі, але вона не вживала жодних заходів. У той самий день була заарештована Танзілія Комкова - керівник інспекції Держбуднагляду. За версією слідства, вона не вжила заходів щодо припинення експлуатації самовільно зведеної будівлі торгово-розважального комплексу Зимова вишня в місті Кемерове без дозволу на будівництво, що спричинило загибель відвідувачів торгового центру.

Нагадаємо, 25 березня під час пожежі в торговому центрі Зимова вишня в Кемерові (Росія) загинули 64 людини, у тому числі 41 дитина.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект