Члени королівської сім'ї і британські міністри не поїдуть на ЧС-2018

14 березня 2018, 15:15
599
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Все двосторонні контакти Великобританії з Росією на високому рівні перервані, заявила Мей

Британські міністри і члени королівської родини не поїдуть на чемпіонат світу з футболу в 2018 році в Росію у зв'язку з отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля.

Про це заявила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

За її словами, всі двосторонні контакти Великої Британії з Росією на високому рівні перервані.

Мей зазначила, що Велика Британія також посилить огляд російських приватних літаків.

"Ми співчуваємо всім російським громадянам, які страждають від подібних дій їх уряду. Але ми зобов'язані відповісти на дії Кремля", - сказала вона.

Крім цього, російські активи в Британії можуть бути заморожені, якщо буде доведено, що їх використання загрожує безпеці британських громадян.

Раніше Мей оголосила про висилку 23 російських дипломатів через отруєння Сергія Скрипаля. Йдеться про дипломатів, які є агентами російської розвідки. 

Крім того, Лондон закликав Радбез ООН зібратися на екстрену нараду у зв'язку з отруєнням колишнього російського розвідника і його дочки.

4 березня колишній російський подвійний агент Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері. Скрипаль з донькою до сих пір в реанімації в критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила про високу ймовірність причетності РФ до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За словами прем'єра, Скрипаль і його дочка отруєні нервово-паралітичною речовиною, розробленою в СРСР в 1970-х роках. Мей додала, що розробкою цієї речовини займалися військові в рамках програми Новачок.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект