Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Червоний Хрест звільнив 21 співробітника за покупку секс-послуг

24 лютого, 15:28
921
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Директор Червоного Хреста Ів Даккор

Міжнародний Комітет Червоного Хреста заявив, що за останні три роки 21 співробітника було звільнено за користування секс-послугами, повідомляє BBC.

"Я доручив перевірити інформацію про сексуальні домагання, і ми виявили, що з 2015 року 21 співробітника звільнили за те, що ті розплачувалися за сексуальні послуги", - заявив 23 лютого директор Червоного Хреста Ів Даккор.

Також Червоний Хрест не продовжив контракти із ще двома співробітниками, які опинилися під підозрою у подібній поведінці. Однією з функцій організації є боротьба з сексуальним насильством.

Розслідування ініціювали після низки скандалів у гуманітарних органзацій, таких як Plan International, яка моніторить сексуальне насильство над дітьми. Так, виявили шість випадків сексуального насильства над дітьми з боку співробітників цієї організації.

Також скандал вибухнув навколо британської Oxfam, яка займається вирішенням проблем бідності, - виявилося, що організація прикривала випадки сексуальних злочинів із боку її співробітників, які працювали на Гаїті.

Нагадаємо, в листопаді 2017 році Червоний Хрест заявив, що більше п'яти мільйонів доларів гуманітарної допомоги, зібраної для боротьби з епідемією лихоманки Ебола в Західній Африці, зникли через шахрайство і корупцію.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 04:58

article_img
У Держдепі закликали Німеччину прислухатися до розмов про небезпеку Північного потоку-2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися