Британського поліцейського перевіряють на отруєння Новачком

7 липня 2018, 23:31
525
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нервово-паралітичною речовиною Новачок були отруєні Сергій Скрипаль і його дочка Юлія

Співробітника поліції Уілтшира перевіряють на можливе отруєння нервово-паралітичною речовиною Новачок в госпіталі в Солсбері.

Про це повідомляє BBC.

Передбачається, що правоохоронець самостійно звернувся в госпіталь через підозру у можливому впливі на його організм отруйної речовини.


30 червня з будинку в Еймсбері госпіталізували пару - 45-річного Чарлі Роулі і 44-річну Дон Стерджесс. Спочатку медики вважали, що вони постраждали від передозування героїном або кокаїном. Лише 4 липня британські влади публічно оголосили, що пара піддалася впливу невідомої речовини.

Аналізи у військовій лабораторії Портон-Даун показали, що чоловік і жінка були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи Новачок.

Британська поліція повідомила, що постраждала пара піддалася впливу нервово-паралітичної речовини в результаті контакту із зараженим предметом. Правоохоронці готуються до тривалого розслідування цієї справи. Пріоритетною метою поліція ставить визначення джерела отруєння.

Еймсбері знаходиться в 15 кілометрах від Солсбері, де 4 березня колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

У Лондоні заявили, що робочою лінією того, що сталося, вважається нецілеспрямований замах. Швидше за все, вони постраждали від залишків речовини Новачок, яким були отруєні колишній офіцер ГРУ і його дочка.