«Британський» штам коронавірусу може бути більш смертоносним — Джонсон

22 січня 2021, 20:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

«Британський» штам коронавірусу може бути більш смертоносним, ніж його відомий варіант. Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, посилаючись на попередні дані вчених, повідомляє BBC.

«Крім більш швидкого розповсюдження, тепер також виявляється, що є деякі докази того, що новий варіант, вперше виявлений в Лондоні і на південному сході [Англії], може бути пов'язаний з більш високим ступенем смертності», - повідомив Джонсон.

Відео дня

Головний науковий співробітник уряду Патрік Валланс заявив, що докази більш високої смертоносності штаму «непереконливі» - за його словами, для більш точної інформації потрібна додаткова робота.

Як повідомляє BBC, новий штам може бути на 30% більше смертельним.

Новий штам коронавірусу, який зафіксували в Британії у вересні, зараз є домінуючим в Англії і Північній Ірландії і поширився на 60 країн.

Що відомо про нові штами коронавірусу в Британії

14 грудня у МОЗ Британії оголосили, що виявили новий штам коронавірусу в 60 регіонах країни. Вперше штам виявили ще у вересні, але не приділили цьому уваги.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що заразність нового штаму може бути на 70% вищою, ніж у старого. Вчені лондонського Імперського коледжу підтвердили, що британський штам коронавірусу набагато заразніший, ніж попередня мутація.

В кінці 2020 року у Великій Британії виявили ще один, більш заразний, штам коронавірусу з ПАР.

За даними ВООЗ, «британський» штам виявили у 60 країнах, а «південноафриканський» - в 23.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X