Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Уряд Британії проведе екстрене засідання після отруєння в Солсбері

5 липня, 03:42
490
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поліція повідомила, що двоє людей у ​​Солсбері були отруєні газом Новачок

В четвер, 5 липня, надзвичайний комітет британського уряду Cobra проведе засідання, на якому обговорюватимуть тему отруєння двох людей газом Новачок у місті Еймсбері.

Головою засідання буде глава МВС Саджид Джавід, передає Інтерфакс-Україна.

Раніше представники Скотланд-Ярду повідомили, що чоловік і жінка в британському місті Еймсбері були отруєні газом Новачок, який використовувався під час замаху на колишнього працівника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки.

Вночі 4 липня поліція британського графства Вілтшир повідомила про нові випадки отруєння під Солсбері. У містечку Еймсбері в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка віком 40 років без свідомості, після контакту з "невідомою речовиною".

Еймсбері розташований за 13 кілометрів від Солсбері, де 4 березня колишній російський агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною.

У поліції відмовилася проводити паралелі між отруєнням в Еймсбері і інцидентом зі Скрипалями.

Представник прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей заявив, що інцидент з отруєннямв Еймсбері розслідується контртерористичним підрозділом поліції та розглядається з "максимальною серйозністю".

За повідомленнями, під час отруєння невідомою речовиною постраждали двоє місцевих мешканців - 45-річний Чарлі Роулі і 44-річна Дон Стерджесс. Обидва є громадянами Великої Британії.