Британські вегани виступили проти пластикових купюр, які містять тваринні жири

29 листопада 2016, 15:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Великій Британії вегани підписали петицію з проханням вилучити нові п'ятифунтові купюри, які містять тваринні жири, повідомляє ВВС Україна

Зокрема, петицію з закликом вилучити з обігу нову пластикову пятифунтовую купюру підписали понад 5 тис. жителів Великої Британії.

"Це неприйнятно для мільйонів веганів і вегетаріанців Великої Британії...Ми вимагаємо, щоб у виробництві грошей, якими ми користуємося щодня, не застосовувалися продукти тваринного походження".

Відео дня

У свою чергу, Банк Англії підтвердив, що нові пластикові банкноти містять тваринний жир, який використовується для виробництва свічок і мила.

"Так, сліди жиру присутні в полімерних гранулах, використаних для виробництва п'ятифунтової банкноти", - йдеться в повідомленні відомства в Twitter.

Нагадаємо, Банк Англії 13 вересня випустив в обіг пластикову банкноту номіналом 5 фунтів

Банкнота друкується на полімерному матеріалі, на ній зображена королева Єлизавета II і прем'єр-міністр Великої Британії Уінстон Черчілль (роки прем'єрства 1940-45, 1951-55).

Нові полімерні п'ятірки будуть чистішими і більш довговічними, вони стійкі до бруду і вологи, також їх важче підробити.

У березні 2013 року Банк Шотландії вже почав друкувати полімерні купюри £5, які фактично і є першими пластиковими грошима Великої Британії.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X