Британська поліція розповіла про смерть Джорджа Майкла

26 грудня 2016, 04:29
6152
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поліція не виявила нічого підозрілого в смерті Джорджа Майкла

Британська поліція трактує смерть Джорджа Майкла як нез'ясовану, проте жодних підозрілих обставин, пов'язаних зі смертю співака, не виявлено, йдеться в поширеній заяві поліції округу Темз-Веллі, не території якого проживав співак, передає ТАСС

"На даному етапі смерть розцінюється як з не встановленими причинами, але така, що не викликає підозр", - наголошується в комюніке. "Розтин тіла буде проведено в належний час", - додали в поліції, попередивши, що додаткова інформація не буде поширюватися до завершення цих процедур.

Повідомляється, що Майкл помер у селі Горінг-він-Темз в графстві Оксфордшир, розташованого на північний захід від британської столиці. За наявною на даний момент інформацією, лікарі швидкої допомоги, які зафіксували смерть співака, прибули до будинку поп-виконавця, розташованого в цьому населеному пункті, в 13:42 за британським часом у неділю.

Про саму смерть повідомив агент співака. "З великим смутком ми підтверджуємо, що наш дорогий син, брат і друг Джордж Майкл мирно помер у себе вдома під час різдвяних свят. Його родина хотіла б попросити, щоб їх право на приватне життя поважалося в цей складний й емоційно непростий час. На даному етапі додаткових коментарів не буде", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, британський співак Джордж Майкл помер на 54-му році життя.

Рік, що минає, відзначений великими втратами серед знаменитостей, у тому числі і в музичній сфері. Зокрема, протягом останніх 12 місяців пішли з життя такі гранди світу популярної музики, як Девід Боуї, Прінс і Леонард Коен.