Британська телерадіомовна корпорація ВВС оголосила про закриття низки своїх сайтів, у тому числі і регіональних

0 коментувати
ВВС має намір закрити 40 регіональних сайтів

ВВС має намір закрити 40 регіональних сайтів

Британська телерадіомовна корпорація ВВС оголосила про закриття кількох своїх інтернет-сайтів і майбутню реформу новинного мовлення в рамках плану по економії 15 мільйонів фунтів

Як повідомляє Російська служба ВВС, серед закритих проектів - такі популярні в Британії сайти, як BBC Food, BBC Travel і Newsbeat, а також News Magazine.

Повідомляється і про закриття 40 регіональних сайтів ВВС, які писали в основному про місцеві новини.

Як передає Російська служба ВВС, також у якості одного з варіантів розглядається план злиття 24-годинного телеканалу новин (News 24), що віщає на Великобританію, зі схожим на нього новинним каналом BBC World, призначеним для зарубіжної аудиторії.

Уточнюється, що усі ці плани були оголошені у вівторок, 17 травня, головою новинного підрозділу ВВС Джеймсом Хардінгом.

За словами Хардінга, ВВС повинна внести зміни в свою роботу, але при цьому не повинно змінюватися її головне призначення.

"ВВС також має ясно сказати про те, чого вона не буде робити в інтернеті. Вона не може робити все для всіх", - сказав Джеймс Хардінг.

Повідомляється, що відповідний документ, опублікований у вівторок, ставить загальну задачу шляхом реструктуризації мовлення і структури інтернет-сайтів заощадити 15 млн фунтів, це приблизно 15% редакційного бюджету.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: