Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Британія побоюється за безпеку своїх уболівальників на ЧС-2018 у Росії

8 червня, 08:07
370
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лондон висловив побоювання з приводу безпеки британських уболівальників в РФ

Комітет у закордонних справах парламенту Великої Британії розповсюдив заяву, в якій висловлюється стурбованість безпекою британських уболівальників, які мають намір приїхати в Росію на чемпіонат світу з футболу.

На думку парламентаріїв, в зоні особливого ризику опиняться представники всіх меншин, включно з темношкірими і представниками ЛГБТ-спільноти, повідомляє Інтерфакс.

У заяві наголошується, що комітет "закликав міністерство закордонних справ надати гарантії, отримані ним від російської влади, щодо забезпечення безпеки уболівальників, які представляють ЛГБТ". Поки, за словами Тугендхата, отриманих від міністерства запевнень недостатньо.

"МЗС має надати уболівальникам максимум інформації в короткий час, що залишився. Британські вболівальники мають знати, як діяти в ризикованих ситуаціях, щоб уникнути насильства", - наголосили парламентарії.

Очікується, що близько 10 тисяч британських уболівальників планують приїхати в Росію, відвідати Волгоград, де збірна Англії має зіграти свій перший матч з Тунісом 18 червня.

Раніше повідомлялося, що члени Конгресу США внесли на розгляд спільну двопартійну резолюцію щодо Росії, в якій засуджуються порушення міжнародних законів і відхід від цінностей ФІФА напередодні ЧС-2018, який відбудеться в РФ.