«Жорсткий» Brexit: від Джонсона зажадали запланувати референдум про ірландський кордон

31 липня 2019, 17:25

Під час візиту в Північну Ірландію від прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона зажадали, щоб приготування до Brexit без угоди включало в себе референдум про ірландський кордон.

Про це повідомляє Sky News.

Під час свого першого візиту в Північну Ірландію в якості прем'єр-міністра Борис Джонсон провів зустріч з представниками п'яти політичних партій.

Відео дня

Після переговорів лідер Шинн Фейн Мері Лу Макдональд заявила, що її партія кинула виклик обіцянці Джонсона вивести Британію з ЄС до 31 жовтня, з договором або без нього.

"Ми дуже чітко заявили, що це буде катастрофою для ірландської економіки, для ірландського способу життя, для нашого суспільства, для нашої політики і для нашого мирної угоди", - сказала вона.

За її совами, Джонсону "дали зрозуміти", що велике планування, яке проводиться перед жорстким Brexit, має включати конституційне питання і питання про голосування за кордону в Ірландії.

Раніше новий прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Brexit відбудеться без укладення угоди з Брюсселем, якщо європейська сторона відмовиться переглянути ці домовленості.

Однак офіційний представник Єврокомісії Міна Андрєєва заявила, що в ЄС не згодні працювати з Джонсоном над переглядом угоди по Brexit.

Нагадаємо, що в середу, 24 липня, Борис Джонсон став новим прем'єр-міністром Великої Британії.

Раніше Джонсон виграв внутрішньопартійні вибори у глава МЗС Джеремі Ханта.

Показати ще новини
Радіо NV
X