Брата екс-президента Вірменії запідозрили в несплаті податків на більш ніж $600 тис.

23 червня 2018, 17:23
236
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

скріншот відео

Компанія Левона Саргсяна підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму близько 300 млн драмів

Комітет державних доходів Вірменії звинуватив Левона Саргсяна, брата колишнього президента країни Сержа Саргсяна, в ухиленні від сплати податків на суму близько 300 млн драмів ($618 тис.), повідомляє Інтерфакс-Україна.

За даними відомства, заснована Левоном Саргсяном компанія Джі-Ел-Джі Проект Компані під час будівництва багатофункціональної будівлі в центрі Єревана в період з 2013 по 2017 рік виплатила до держбюджету всього 3 млн 527 тис. драмів, в той час як за результатами фінансових звітів компанія повинна була виплатити близько 147 млн ​​драмів.

Згідно з повідомленням, сума не була виплачена, після чого компанія навмисно збанкрутувала. Крім того, компанія приховала податкові виплати за перший квартал 2016 року в розмірі 140 млн драмів.

"40% акцій Джі-Ел-Джі Проект Компані належать благодійному фонду Пюнік, засновником і директором якого є Левон Азатович Саргсян. Його син - Нарек Саргсян - є власником 20% акцій. Фонд був зареєстрований за адресою діючої в Єревані церкви", - відзначили в комітеті державних доходів.

Корупція в Україні в 3 рази вище світової - PricewaterhouseCoopers

Проведено обшуки за десятьма адресами, в тому числі в квартирах засновників компанії та офісі фонду. Порушено кримінальну справу за статтями "навмисне банкрутство" і "ухилення від сплати податків, зборів чи інших обов'язкових платежів".

Водночас Слідчий комітет Вірменії порушив кримінальну справу за статтею "ухилення громадянина від подання декларації про його майно, доходи, коли подання декларації є обов'язковим" проти колишнього заступника начальника Служби державної охорони Вачагана Казаряна, який був начальником охорони екс-президента Саргсяна, і його дружини Рузанни Бегларян.

У рамках справи проведено обшуки в ресторані Бегларяна Янс і будинку.

Виявлено 35 млн драмів, $1 млн 100 тис. 400, а також 230 тис. 500 євро, двоє наручних годинників Franck Muller автомобілі Range Rover і Mercedes.

У СК зазначили, що в податкових деклараціях подружжя були відсутні виявлені під час обшуку великі суми і дорогі речі.

Нагадаємо, новий уряд Вірменії на чолі з Ніколом Пашиняном почав масштабну боротьбу з корупцією і тіньовою економікою в країні.

Нікол Пашинян став прем'єром. Сім фактів про людину, яка оголосила оксамитову революцію у Вірменії