Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Болгарія відмовилася висилати російських дипломатів і вирішила повернути свого посла до РФ

30 березня, 12:58
628
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Болгарії відмовилися підтримати дипломатичну ізоляцію РФ

Болгарія відмовилася висилати російських дипломатів з країни через отруєння в Британії колишнього працівника ГРУ Сергія Скрипаля.

Таке рішення було ухвалено на засіданні Ради безпеки при болгарському уряді, пише Укрінформ.

На засіданні було сказано, що Болгарія "солідарна з Великою Британією, але не буде висилати з країни російських дипломатів".

Крім того, було прийняте рішення повернути в Росію посла Болгарії, який раніше був відкликаний для проведення консультацій.

У зв'язку з отруєнням у Великій Британії Скрипаля низка країн оголосила  про висилку російських дипломатів - серед них країни ЄС, а також США, Канада, Албанія, Норвегія, Україна, Молдова та Грузія.

США оголосили, що вирішили вислати 60 російських дипломатів. У свою чергу низка країн відмовилася висилати російських дипломатів.

27 березня генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг оголосив про скорочення штату російської місії при Альянсі.

Україна також прийняла рішення видворити 13 російських дипломатів через отруєння в Британії колишнього працівника ГРУ РФ Сергія Скрипаля.

МЗС України нотою інформував посольство РФ про те, що тринадцять російських дипломатів, які працюють в Києві, Одесі, Львові та Харкові оголошені персонами нон грата за діяльність, несумісну з дипломатичним статусом.

Росія пообіцяла відповісти на висилку країнами Заходу її дипломатів. МЗС РФ надало два дні на повне звільнення будівлі генерального консульства США в Санкт-Петербурзі.

 

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:08

article_img
Парламент Британії не зміг відправити у відставку Терезу Мей

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися