Бойовики ІДІЛ захопили частину міста в Сирії після масштабного наступу

8 червня 2018, 21:18
641
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Бойовики ІДІЛ захопили частину міста в Сирії після масштабного наступу - фото

Ілюстративне фото

Бойовики терористичної організації Ісламська держава в ході масштабної операції відновили контроль над частиною сирійського міста Абу-Камаль на кордоні з Іраком.

Про це повідомляє AFP з посиланням на заяву Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини.

За даними спостерігачів, під час наступу на Абу-Камаль були задіяні щонайменше десять терористів-смертників. В результаті загинули щонайменше 25 бійців урядової армії і сил союзників.

"Це найбільша атака на Абу-Камаль з того часу, як вони втратили його [в листопаді 2017 року]", - сказав голова Сирійського центру Рамі Абдель Рахман.

За його словами, бойовики захопили кілька районів міста. У центрі тривають бойові дії.

Цей район був серцем так званого халіфату, проголошеного ІДІЛ в 2014 році на великих територіях Іраку і Сирії. Звільнення міста проурядовими військами в 2017 році було "останнім цвяхом у кришку труни" псевдодержави.

За даними сирійських спостерігачів, бойовики ІДІЛ, які правили халіфатом розміром приблизно з Британію, тепер контролюють менше трьох відсотків території Сирії.

Нагадаємо, що в результаті удару авіації міжнародної коаліції на чолі з США по позиціях сирійської армії було вбито щонайменше 12 бійців сил союзників президента Сирії Башара Асада.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською