Бойовики ІДІЛ повідомили про захоплення у полон російського офіцера

20 вересня 2016, 22:04
1139
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Чоловік на відео не говорить, за яких обставин він був затриманий і де перебуває

Терористичне угруповання Ісламська держава оголосила про взяття у полон чоловіка, якого вона називає офіцером Федеральної служби безпеки, повідомляє Медуза з посиланням на медіа терористів під назвою Furat

Там опубліковано відеозвернення чоловіка, який називає себе Євгеном Петренком — позаштатним співробітником 2-го оперативного відділу ФСБ Росії по Москві у званні капітана.

Чоловік на відео не говорить, за яких обставин він був затриманий і де перебуває. Він лише розповів, що його затримала "служба безпеки халіфату" при виконанні чергового завдання. У зверненні він просить Путіна й ФСБ звільнити його.

Він стверджує що прописаний у місті Царіцин Московської області, хоча такого міста не існує.

У цього ролика є декілька відмінностей від інших пропагандистських відео ІДІЛ: на ньому немає бойовиків. Крім того, на одязі чоловіка прикріплений бейдж з написом "Кафір" (невіруючий - ред.) - раніше подібні нашивки для полонених бойовики не використовували.

Також зазвичай ІДІЛ вдягало полонених у помаранчеві роби й не одягало на них бейсболки. ФСБ Росії поки не прокоментувало відео.

Раніше повідомлялося, що рада Європейського Союзу прийняла законодавчу базу, яка вперше дозволить ЄС самостійно вводити санкції проти осіб і організацій, які підтримують терористичні угрупування Ісламська держава та Аль-Каїда.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше