Більшість ірландців виступила за легалізацію абортів - екзит-пол

26 травня 2018, 04:07
286
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Приблизно 68% ірландців проголосувало за легалізацію абортів

На референдумі в Ірландії більшість ірландців проголосувала за скасування так званої Восьмої поправки конституції та легалізацію абортів, повідомляє DW з посиланням на дані екзит-полів.

Згідно з повідомленням, приблизно 68% ірландців проголосувало за, і лише 32% виступило проти. Також зазначається, що за легалізацію абортів проголосували в основному молоді люди і жінки. Так, серед тих, кому від 18 до 24 років, за скасування заборони проголосувало приблизно 90 відсотків.

Загалом у голосуванні взяло участь приблизно 3,2 мільйона осіб.

Як повідомляється, після позитивного результату референдуму уряд збирається внести проект закону, який дозволяє переривання вагітності в перші 12 тижнів, а у виняткових випадках - таких, як загроза життю матері або важкі пороки розвитку плода, - до 22 тижнів вагітності.

Офіційні результати референдуму оголосять за підсумками підрахунку голосів в суботу, 26 травня.

Нагадаємо, в п'ятницю, 25 травня, в Ірландії відбувся референдум про легалізацію абортів.


В Ірландії з 1983 року фактично заборонено проведення абортів. Відтоді понад 170 тисяч ірландських жінок зробили аборти в іноземних клініках.

Зараз у країні аборт дозволяється тільки в тому разі, коли є ризик для життя вагітної жінки, але не у випадку зґвалтування, інцесту або смертельної аномалії плода.

 

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект