«Якщо народ його обрав, чого він боїться?». Працівники МЗКТ повідомили, що Лукашенко не вийшов для спілкування з ними

17 серпня 2020, 11:19

Працівники Мінського заводу колісних тягачів повідомили, що Олександр Лукашенко, який прибув на підприємство, так і не вийшов для спілкування з ними.

Як повідомляє TUT.BY, працівників заводу зібрали на майданчику на території підприємства.

Всіх зігнали на майданчик, а він в цеху віщає перед групою людей. Вибрали вранці я так розумію», - розповідає один з працівників.

Відео дня

Білорусь - новини

«Люди зібралися, чекають. Його ще немає. Майданчик порожній. Кажуть що вже виступає, але там, де зібрався завод, його нема», - повідомив ще один працівник заводу.

«Якщо народ його обрав, чого він боїться? Навіщо весь цей цирк з охороною, вертольотом і оглядами? Це ж його країна, його люди. Ми виходимо до нього не боячись, чому він боїться нас, свій народ?» - зазначає ще один з працівників МЗКТ.

Також повідомляється, що вертоліт Лукашенка покинув територію МЗКТ.

У Білорусі 9 серпня пройшли вибори президента, які з перших днів виборчої кампанії супроводжувалися масовими протестами проти чинного лідера Олександра Лукашенка.

У ЦВК Білорусі стверджують, що перемогу здобув Олександр Лукашенко (80,1% голосів), опозиційний кандидат Світлана Тіхановська нібито набрала 10,1% голосів.

Акції протесту проти фальсифікованої перемоги Лукашенка тривають восьмий день. На страйки виходять і працівники білоруських підприємств і заводів. Білоруси вимагають чесних виборів без участі чинного президента Олександра Лукашенка і звільнення політв'язнів.

Увечері 10 серпня під час розгону акцій протесту в Мінську загинув 34-річний чоловік. Він став першою жертвою протестів, підтвердженої МВС Білорусі.

Сам Олександр Лукашенко звинуватив в акціях протесту «ляльководів» з Чехії, Польщі, Росії та України . Він заявив, що Майдану в Білорусі не буде, а будь-які несанкціоновані акції протесту зустрінуть жорстким опором.

Посилення антиурядових настроїв в Білорусі спостерігалося ще з початку травня, коли люди почали збиратися, щоб віддати підписи за опозиційних кандидатів у президенти і виступити проти їх затримання.

Всі кандидати в президенти Білорусі, крім Олександра Лукашенка, оскаржили результати виборів. Однак, ЦВК Білорусі відхилив усі пропозиції, скарги на невизнання підсумків виборів президента.

Світлана Тіхановском заявила про готовність до переговорів з Олександром Лукашенком і оголосила про створення координаційної ради для забезпечення передачі влади .

Марш свободи і мітинг на підтримку Лукашенка: восьмий день протестів у Білорусі
Показати ще новини
Радіо NV
X