Біля берегів Індонезії затонув човен із пасажирами: восьмеро загиблих, 13 зниклих безвісти

2 січня 2018, 00:48
69
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Операція з пошуку і порятунку зниклих людей триває

Біля берегів індонезійського острова Борнео перекинувся швидкісний моторний човен з 48 людьми на борту, внаслідок чого загинули щонайменше восьмеро осіб, більш ніж десятеро зникли безвісти, передає Reuters з посиланням на дані місцевих рятувальників.

Як повідомляється, в результаті катастрофи 13 осіб вважаються зниклими безвісти, інші врятовані. Відзначається, що серед загиблих двоє дітей.

Човен плив із міста Танджунгселор, що розташоване на східному узбережжі острова Калімантан, в Тарган (місто на однойменному острові біля східних берегів Калімантан).

Місцеві ЗМІ також повідомляють, що човен міг бути перевантажений.

Як передає Xinhua, за словами представника місцевої служби порятунку, човен Anugrah Express зіткнувся з колодою, що плила у воді, і затонув.

"Восьмеро людей загинули,... триває операція з пошуку і порятунку десятків зниклих людей", - повідомив агентству представник служби порятунку.

За даними агентства, серед пасажирів човна було шестеро дітей.

Нагадаємо, в липні біля острова Борнео в провінції Північний Калімантан (Індонезія) перекинувся швидкісний катер з пасажирами, внаслідок чого загинули щонайменше 10 осіб.