Білий дім: Трамп підтримує посилення контролю за зброєю

19 лютого 2018, 19:25
168
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп підтримує посилення федеральних контрольних перевірок під час продажу вогнепальної зброї, заявили в Білому домі.

"Поки тривають обговорення і розглядаються поправки, президент підтримує зусилля щодо вдосконалення федеральної системи спецперевірки анкетних даних", - сказала представник Білого дому Сара Сандерс, передає Reuters.

У листопаді минулого року після бійні в церкві в Техасі сенатор-республіканець Джон Корнін і сенатор-демократ Кріс Мерфі представили законопроект про посилення перевірок покупців зброї.

Нагадаємо, 17 лютого в Форт-Лодердейл, штат Флорида, кілька сотень осіб вийшли на протест проти вільного володіння зброєю.

14 лютого 19-річний Ніколас Круз, колишній учень школи Марджорі Стоунмен Даглас в Паркленд в передмісті Форт-Лодердейл, розстріляв 17 осіб. Свою штурмову гвинтівку AR-15 він купив легально.

Право американців на зберігання і носіння зброї прописано в Конституції США (Друга поправка до Конституції США, яка набула чинності 15 грудня 1791 року). Багато жителів США вважають Другу поправку основою демократії в США.

Існує відомий вислів, що відображає значення зброї для демократії в США: "Бог створив людей сильними і слабкими. Семюел Кольт [американський зброяр, винахідник] зробив їх рівними".

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект