Скандальна книга про Трампа стане серіалом - The Hollywood Reporter

18 січня 2018, 14:58
203
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Книга про президентство Трампа у перший же день стала лідером продажів

Компанія Endeavor Content придбала права на екранізацію бестселера Майкла Вулффа "Вогонь і Лють: всередині Білого дому Дональда Трампа", пише The Hollywood Reporter.

За даними видання, продюсером серіалу буде сам автор книги - Майкл Вулфф, у розробці сценарію також візьме участь і виконавчий директор ВВС Майкл Джексон.

Резонансна робота журналіста та письменника Вулффа Fire and Fury: Inside the Trump White House вийшла в світ 5 січня 2018 року і в перший же день стала лідером продажів у книжкових магазинах США.

В основу книги лягли бесіди журналіста з працівниками виборчого штабу Трампа і Білого дому. Автор стверджує, що Трамп не розраховував перемогти в президентських перегонах і результат виборів став для нього шоком.

У Білому домі починаючи з 2016 року панує повний хаос, а члени адміністрації та працівники президентського офісу нібито зневажають свого шефа. Величезну роль в ухваленні рішень Трампом відіграє його дочка Іванка, у якої нібито є президентські амбіції.

В адміністрації Трампа назвали книгу "сміттєвим таблоїдними чтивом", а сам президент охарактеризував Вулффа як "повного невдаху".  

У США вийшла сенсаційна книга про президентство, звички та оточення Трампа: головне

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
Сьогодні, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект