Бабуся Аліни Кабаєвої купила квартири у найбагатших людей Росії

27 вересня 2016, 01:50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Бабуся Аліни Кабаєвої купила квартири у найбагатших людей Росії - фото

Нерухомість перейшла до родички Кабаєвої

Бізнесмени Геннадій Тимченко і Петро Колбін продали нерухомість тезці бабусі олімпійської чемпіонки з художньої гімнастики Аліни Кабаєвої

Документи про продаж трьох елітних квартир Москви і Санкт-Петербурга однією з найбагатших людей Росії за версією Forbes є в розпорядженні Дождя.

Згідно з інформацією, мова йде про дві квартири у будинку на Арбаті в Москві і квартиру в будинку з видом на Петропавлівський собор в центрі Санкт-Петербурга.

Площа двох сусідніх двокімнатних квартир в Москві — 601 квадратний метр; площа петербурзької нерухомості — 211 квадратних метрів.

Згідно з виписками з єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно, ця нерухомість в грудні 2015 року була переоформлена повними тезками бізнесменів Геннадія Тимченко і Петра Колбіна на ім'я Ганни Зацепилиной, як, за інформацією ЗМІ, звати бабусю Аліни Кабаєвої.

Як повідомлялося раніше, колишня російська гімнастка, екс-депутат Держдуми Аліна Кабаєва, яку, згідно з повідомленнями журналістів, пов'язують особисті стосунки з главою Кремля Володимиром Путіним, отримала посаду голови ради директорів видання Спорт-Экспресс, 25 % акцій якого раніше придбала Національна Медіа Група.

При цьому Кабаєва з 2014 року також очолює раду директорів Національної Медіа-Групи.

У 2008 році газета Московський кореспондент написала про майбутнє весілля Кабаєвої і Володимира Путіна. Ця інформація була спростована, а газета закрита

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал