Австрія почала масштабні навчання на кордоні на випадок закриття внутрішніх кордонів ЄС через мігрантів

26 червня 2018, 16:23
240
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нове поліцейське формування Австрії залучили до навчань на кордоні

У вівторок, 26 червня, Австрія почала масштабні навчання на кордоні із Словенією на випадок закриття внутрішніх кордонів Євросоюзу в рамках вирішення питання мігрантів, пише DW.

У навчаннях беруть участь 500 поліцейських і 200 військових. До маневрів також залучили і нове поліцейського формування прикордонної охорони.

За словами міністра внутрішніх справ Австрії Герберта Кікля, такі дії обумовлені необхідністю ефективного захисту кордонів в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Австрійський віце-канцлер і міністр у справах держслужби і спорту Гайнц-Крістіан Штрахе додав, що приводом для проведення навчань стали дебати про закриття кордонів всередині ЄС і те, що відбувається на "балканському маршруті". Він підкреслив, що контрабандисти, як і раніше, користуються ним, щоб переправляти в країни блоку нелегальних мігрантів.

Нагадаємо, в останні тижні проблема нелегальних мігрантів викликала політичну кризу в Євросоюзі. Австрія та Італія різко виступають проти біженців. Представники цих двох країн, а також Німеччини та Франції, зібралися на позаплановий екстрений саміт з питань міграції, однак дійти згоди з питань біженців не вдалося.

Міграційна політика ЄС також стане однією з головних тем планового саміту лідерів усіх 28 країн ЄС, який пройде в Брюсселі 28-29 червня.

Читайте також: