В авіауправлінні США розпорядилися негайно перевірити двигуни Boeing-737

21 квітня 2018, 06:00
614
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Перевірка торкнеться 352 двигунів у США і 681 - в інших країнах

Федеральне авіаційне управління США в п'ятницю, 20 квітня, розпорядився провести екстрену перевірку двигунів, встановлених на Boeing-737.

Як наголошується в поширеній заяві ФАУ, протягом 20 днів двигуни модифікації CFM56-7B, "за допомогою яких було вчинено 30 тисяч злетів і посадок", повинні бути перевірені за допомогою ультразвукової дефектоскопії.

"За оцінками виробника двигунів - компанії CFM International - така перевірка торкнеться 352 двигунів в США і 681 - в інших країнах", - зазначено в повідомленні.

Аналогічну заяву зробило і Європейське агентство авіаційної безпеки. Європейське агентство відвело авіакомпаніям дев'ять місяців для перевірки двигунів.

Нагадаємо, 17 квітня, літак Boeing 737-700 авіакомпанії Southwest Airlines, що летів за маршрутом Нью-Йорк - Даллас, здійснив екстрену посадку в аеропорту Філадельфії. Уламки двигуна розбили один з ілюмінаторів, в який частково засмоктало жінку, яка сиділа поруч. Іншим пасажирам вдалося затягнути її назад на борт, проте пізніше потерпіла все ж померла.

Ще сім пасажирів літака отримали поранення, проте екстрена посадка пройшла успішно.

Загибель пасажира стала першою на борту пасажирського літака американських авіакомпаній з 2009 року.