Авіакатастрофа MH17: фігурантів зможуть судити через відеозв'язок

22 березня 2018, 07:35
533
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фігурантів справи про катастрофу MH17 зможуть судити через відеозв'язок

Уряд Нідерландів направив до парламенту законопроект, який дозволяє судове переслідування на території країни будь-яких підозрюваних у справі про авіакатастрофу Боїнга MH17 Малазійських авіаліній в небі над Донбасом в 2014 році.

Міністерство юстиції Нідерландів заявило, що закон дозволить іноземним підозрюваним поставати перед судом, в тому числі через відеозв'язок, якщо їх видача буде утруднена, повідомляє DW.

Також зазначається, що процес відбудеться в окружному суді міста Гааги.

Катастрофа малайзійського Boeing сталася 17 липня 2014 року. Літак авіакомпанії Malaysia Airlines летів із Амстердама в Куала-Лумпур. Загинули всі 298 осіб, що були на борту. У серпні 2014 року була створена Міжнародна слідча група, до якої увійшли представники Росії. У липні 2015 року Росія заблокувала в Раді Безпеки ООН пропозицію створити міжнародний трибунал з розслідування аварії MH17.

28 вересня 2016 року Міжнародна слідча група офіційно оприлюднила результати розслідування катастрофи Boeing Малазійських авіаліній рейсу МН17, згідно з якими літак збили з ЗРК Бук, який доставили на Донбас з території Росії.