Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Архітектор Сколково-парку прокоментував замуровані вікна, що виходять на резиденцію віце-прем'єра РФ

7 березня, 15:56
1753
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Архітектор відмовився від своїх слів про складнощі при створенні проекту через резиденцію Шувалова

На тлі скандалу з замурованими вікнами одного з багатоквартирних будинків елітному житловому комплексі Сколково-парк у Підмосков'ї його головний архітектор Володимир Плоткін запевнив, що таке рішення ніяк не пов'язане з тим, що вони виходять на резиденцію віце-прем'єра РФ Ігоря Шувалова.

За його словами заяви про те, що влада РФ спеціально вирішила захистити майно політика від уваги громадян, є "маячнею".

"Все, що стосується архітектури, - це просто маячня", - цитує його РБК.

У той же час Плоткін відмовився відповідати на питання, чому на етапі проектування було вирішено не робити вікна в тій частині будівлі, яка виходить на південний схід.

Крім того, у лютому 2017 року під час свого майстер-класу архітектор сам скаржився на труднощі, які виникли під час створення проекту житлового комплексу Сколково-парк.

"Дуже складна ділянка, стільки містобудівних обмежень, як по цій ділянці, у мене не було ніколи, і ми в якийсь момент вирішили відмовитися, сказавши, що це завдання нездійсненне. З найкращого - східного - боку МКАД. Найкращий бік - південний. І там ліс. Але там знаходиться урядова резиденція, куди неможливо, не можна дивитися. Жодне вікно з міркувань безпеки не повинно дивитися у цей бік. А це житло ", - пояснив він.

Раніше повідомлялося, що в Одинцовському районі Підмосков'я частину елітної будівлі створили без вікон на південь, щоб закрити мешканцям огляд на величезну садибу віце-прем'єра Росії Ігоря Шувалова неподалік в селищі Заріччя.