Арабська коаліція захопила більшу частину аеропорту в Ємені - ЗМІ

19 червня 2018, 19:47
376
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

У вівторок, 19 червня, сили коаліції, очолюваної Саудівською Аравією, штурмували аеропорт в головному портовому місті Ємену Ходейда і взяли під контроль великі території аеродрому, повідомляє Reuters з посиланням на військові джерела в Ємені, інформагентства ОАЕ і заяви місцевих жителів.

За словами місцевих жителів, зіткнення також тривали на прибережній дорозі, що веде з аеропорту до густонаселеного центра міста, а гелікоптери вогневої підтримки Apache західної коаліції забезпечували підтримку з повітря.

"Ми чуємо постріли артилерії, мінометів і переривчастий кулеметний вогонь. Хусити використовували танки", - сказав Reuters по телефону місцевий мешканець.

Державні ЗМІ Саудівської Аравії і ОАЕ звинуватили хуситів в обстрілі житлових кварталів. Мешканці заявили, що танки хуситів цілилися в сторону коаліційних сил.

Державне інформаційне агентство ОАЕ WAM повідомило, що сили коаліції взяли під контроль великі території аеропорту. Підконтрольні хуситам ЗМІ заявили, що коаліція з ранку здійснила понад 40 авіаударів по аеропорту.

Нагадаємо, що 13 червня коаліція арабських країн на чолі з Саудівською Аравією і підтримувані нею урядові сили Ємену почали операцію зі звільнення міста-порту Ходейда на узбережжі Червоного моря від повстанців-хуситів.

Контроль над аеропортом може стати важливим успіхом арабської коаліції на чолі з Ер-Ріядом в битві за контроль над Ходейдою.