Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

АНБ "зламує у відповідь" хакерські угруповання з Росії - ЗМІ

31 липня 2016, 09:21
37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Експерти АНБ, можливо, зламують хакерів з РФ

Американські хакери з Агентства національної безпеки США (АНБ), ймовірно, ведуть цільову кібератаку на хакерські групи, які пов'язані з російським урядом, повідомили три колишніх високопоставлених співробітники американських розвідслужб

Як повідомляє телеканал ABC News, експерти з АНБ зламують російських хакерів, щоб переконатися в їх відповідальності за злом Національного комітету Демократичної партії США.

Роберт Джойс, керівник засекреченого управління операціями із замовленого доступу в складі АНБ, відмовився від коментарів щодо інциденту з Демократичною партією, однак сказав, що його відомство має в своєму розпорядженні технічні можливості та юридичні повноваження, які дозволяють агентству "зламати у відповідь" підозрюваних у зломі хакерів, а також проникнути в їх системи для збору інформації про кібератаки зловмисників.

"З точки зору місії зовнішньої розвідки, то одне з наших завдань - спробувати з'ясувати, хто несе відповідальність за злом", - сказав Джойс.

Нагадаємо, останнім часом хакери провели відразу кілька масованих атак на структури Демократичної партії США.

Зокрема, WikiLeaks опублікував листування Хілларі Клінтон і верхівки Демократичної партії. Листування викрило факт негласної підтримки Національним комітетом Хіларі Клінтон як можливого кандидата в президенти.

Результатом публікації стала відставка голови Демократичного національного комітету Деббі Вассерман Шульц.

У штабі Клінтон заговорили про можливу участь у викраденні листування хакерських груп, пов'язаних з Росією.

Пізніше стало відомо про спробу зламу Комітету з виборів у Конгрес Демократичної партії. Джерела, знайомі з ситуацією, заявили, що спроба злому могла бути пов'язана з наміром отримати дані про спонсорів партії.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 04:58

article_img
У Держдепі закликали Німеччину прислухатися до розмов про небезпеку Північного потоку-2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися