Американський сенатор допустив введення нових санкцій проти чиновників і олігархів з Росії

13 грудня 2017, 09:06
50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марк Рубіо розповів, кого з можуть торкнутися нові санкції США

Сенатор-республіканець Марко Рубіо заявив, що США можуть запровадити нові санкції проти російських чиновників

В інтерв'ю DW Рубіо розповів, що до початку лютого 2018 року в Конгресі США буде представлена доповідь про російських олігархів і високопоставлених чиновників, які залучені до зовнішньої політики Росії.

Фігурантам цієї доповіді може бути заборонено в'їзд в Сполучені Штати, а також обмежено або заблоковано доступ до фінансових активів в США, зазначив Рубіо.

"Путін всюди розставив лояльних собі людей, чиї доходи і рівень життя залежать від його бажання дозволити їм стати бенефіціарами його правління. Я думаю, що з цих доповідей стане зрозуміло, що є група наближених олігархів, які контролюють національні багатства завдяки своїм відносинам з Путіним. вони ж, у свою чергу, є його агентами впливу в світі, яких він використовує в своїх політичних і фінансових цілях", - сказав сенатор.

Нагадаємо, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав схвалений обома палатами Конгресу закон про запровадження нових санкцій проти Росії, Ірану та Північної Кореї.

Однак Білий дім або установи адміністрації досі не оприлюднили жодного документа про фізичних та юридичних осіб, що діють в інтересах російської розвідки й оборони, щоб проти них можна було накласти санкції. Відповідно до закону, це мали зробити не пізніше ніж 1 жовтня.

Американські сенатори виступили з критикою Білого дому, звинувативши адміністрацію Трампа в затягуванні введення нового закону, який посилює санкції відносно Росії.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект