Американські компанії анулюють контракти з російськими організаціями зі списку санкцій

7 квітня 2018, 08:46
1265
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

До червня компанії США повинні розірвати відносини із санкційними організаціями

Міністерство фінансів США зобов'язало американські компанії розірвати контракти та домовленості з російськими організаціями, які підпали під американські санкції відносно Росії. Про це повідомляється в офіційних документах Мінфіну США.

До 12 години 7 травня американські бізнесмени повинні припинити транзакції та взаємодію з En+ Group, Групою ГАЗ та Об'єднаною компанією РУСАЛ, що належать російському олігарху Олегу Дерипасці.

До 5 червня компанії США також повинні анулювати контракти й домовленості з 12-ма російськими санкційними організаціями: Агрохолдингом Кубань, Basic Element Ltd, B-Finance Ltd, Групою EN+, ЕвроСибЭнерго, Групою ГАЗ, Газпром Бурение, Ладога Менеджмент, NPV Engineering, Групою Ренова, Русские Машины та ОК Русал.

Також американським бізнесменам забороняється мати відносини з будь-якою організацією, що має 50% та більше акцій у цих компаніях.

Нагадаємо, 6 квітня уряд США ввів санкції проти 7 російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній через те, що російський уряд веде підривну та деструктивну політику по всьому світу, зокрема, продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

У Білому домі сподіваються, що нові санкції змінять політику Кремля

Міністерство закордонних справ Російської Федерації пообіцяло "жорстко" відповісти США за введення нових санкцій.

Раніше також повідомлялося, що статки російського олігарха Олега Дерипаски за декілька годин скоротилися на 1,2 мільярда доларів після введення санкцій.