Акція протесту в столиці Аргентини переросла у зіткнення з поліцією: постраждали щонайменше 17 осіб

2 вересня 2017, 06:59
225
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Edgardo Rovira / Twitter

У ході протестів було затримано 23 людини

Тисячі людей вийшли в п'ятницю на вулиці Буенос-Айреса (Аргентина), вимагаючи від влади вжити заходів для пошуку зниклого ще місяць тому маніфестанта Сантьяго Мальдонадо, повідомляє телеканал Todo Noticias

Повідомляється, що в ході протестів було затримано 23 людини. До теперішнього моменту ситуація в центрі Буенос-Айреса нормалізувалася.

Телеканал зазначає, що заворушення спалахнули через півтори години після завершення маршу, коли більшість протестувальників вже встигло розійтися. Група маніфестантів стала кидати в поліцейських каміння і пляшки. Кілька демонстрантів підпалили сміття і розбили вітрини магазинів. Щоб відтіснити учасників заворушень із площі перед президентським палацом, співробітники правоохоронних органів застосували гумові кулі. На місце прибули пожежники і підкріплення поліції.Нападу також піддалося відділення жандармерії, розташоване неподалік від площі. Група молодих людей в масках закидала його камінням і яйцями.

Учасники маніфестації вимагали від влади вжити заходів для пошуку Сантьяго Мальдонадо, який зник після розгону акції протесту індіанців мапуче в провінції Чубут 1 серпня.

Нагадаємо, в суботу, 19 серпня, десятки тисяч людей вийшли на вулиці Бостона (штат Массачусетс, США), щоб протестувати проти мітингу За свободу слова, який організували ультраправі через тиждень після подій у Шарлоттсвіллі.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше