Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

"Акт війни і економічна блокада": в КНДР відреагували на нові санкції ООН

24 грудня 2017, 07:48
29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У КНДР порівняли нові санкції ООН з повною економічною блокадою

Офіційний Пхеньян заявив, що нові санкції Ради безпеки ООН щодо КНДР є актом війни і рівносильні повній економічній блокаді країни

Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ Північної Кореї, повідомляє Reuters.

У північнокорейському МЗС відзначили, що США "дуже налякані нашими досягненнясм і завершенням випробування ядерних озброєнь все більше і більше борються з тим, щоб нав'язувати нам найсуворіші санкції і чинити тиск на нашу країну".

"Ми відкидаємо цю санкціонну резолюцію, підготовлену США і їх послідовниками, як документ, що містить жорсткі порушення суверенітету нашої республіки, націлений на знищення миру і стабільності на Корейському півострові".

У міністерстві підкреслили, що КНДР продовжить роботу зі зміцнення "ядерного стримування", яке "направлене на викорінення ядерних загроз США, шантаж і ворожі дії шляхом встановлення практичного балансу сил зі США".

"Ті країни, які підтримали це рішення, несуть повну відповідальність за наслідки, які може спричинити собою ця резолюція", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 22 грудня Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти Північної Кореї. Санкції ініційовані у відповідь на випробування КНДР міжконтинентальних балістичних ракет.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися