Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Адміністрація Трампа представила проект бюджету США

13 лютого, 08:10
174
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Адміністрація Трампа хоче збільшити військові витрати

Білий дім представив проект бюджету США на 2019 рік, в якому пропонує збільшити військові витрати і видатки на внутрішню безпеку.

Як повідомляє DW, Білий дім запитує 686 мільярдів доларів на військові видатки, що на 13% більше, ніж в 2017 році. З них 597 мільярдів планується направити на покриття видатків Пентагону і ще 89 мільярдів - на фінансування поточних військових операцій. На модернізацію ядерних сил в документі передбачено 24 мільярди доларів.

У документі також згадується російська агресія в Європі. У ньому пропонується виділити 250 мільйонів доларів на допомогу Україні, "щоб допомогти їй захистити свою територіальну цілісність".

Міністерству внутрішньої безпеки США планується виділити 46 мільярдів доларів, це на 8% більше, ніж в 2017 році.

Передбачається, що 1,6 мільярда буде витрачено на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Ще 782 мільйони доларів має піти на оплату праці і підтримку працівників правоохоронних органів, а також митної та прикордонної служб.

Проект бюджету - це фактично запит Конгресу, в якому перераховані пріоритети адміністрації. Урядові видатки затверджують Палата представників і Сенат, а потім документ підписує президент США.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:48

article_img
Сербія попросила скликати Раду безпеки ООН через ситуацію в Косові

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися