Adidas видалила зі свого сайту фото одягу із символікою СРСР

8 травня 2018, 05:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Adidas видалила зі свого сайту колекцію спортивного одягу, присвячену СРСР.

Пошукові запити по сайту компанії більше не видають продукцію із зображенням герба Радянського Союзу і написами USSR, одяг із сучасною російською символікою залишився.

Відео дня

Раніше Український інститут національної пам'яті попередив компанію Adidas-Україна про відповідальність за продаж в Україні спортивного одягу із зображенням державного герба Радянського Союзу і написом USSR.

Нагадаємо, німецька компанія Аdidas випустила до Чемпіонату світу з футболу, який має пройти в 2018 Росії, нову лінійку одягу, присвячену СРСР.

На всій території України заборонено виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, у тому числі сувенірної, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних радянських республік або їх фрагментів, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

Порушення цієї заборони карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої, а ті самі дії, вчинені повторно, караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X