Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

"Абсолютний захист" від кібератак неможливий – глава кібербезпеки Великої Британії

22 квітня, 09:45
161
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національним пріоритетом є відповідь на зростаючу проблему світової кіберзлочинності

Глава британського Національного центру з кібербезпеки Кіаран Мартін заявив про неможливість "абсолютного захисту" від імовірних кібератак. Про це повідомляє DW з посиланням на колонку глави NCSC для The Telegraph.

Керівник центру кібербезпеки вважає, що Велика Британія неодмінно зіткнеться з серйозною кібератакою, проте її ймовірний час залишається невідомим.

За словами Мартіна, "абсолютний захист" від подібних атак не є ні можливим, ні доцільним. Головне завдання відомства полягає в забезпеченні стійкості тих систем, порушення функціонування яких найсильніше позначиться на способі життя.

На думку глави центру, національним пріоритетом є захист від кібератак критично важливих об'єктів інфраструктури і сервісу на всіх рівнях і відповідь на зростаючу проблему світової кіберзлочинності.

Раніше повідомлялося, що США і Велика Британіїя вперше зробили спільну технічну заяву про кібератаку, розпочату урядом Росії.

Метою цих атак стали державні та комерційні телеком, IT-організації, інтернет-провайдери, які забезпечують елементи критичної державної інфраструктури.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 03:40

article_img
Євросоюз відмовив Британії в повторних переговорах щодо Brexit

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися