16 жовтня 2018, вівторок

60% працівників у всьому світі влаштовані неофіційно – ООН

0 коментувати
93% неофіційних працівників припадає на країни, що розвиваються

93% неофіційних працівників припадає на країни, що розвиваються

Два мільярди людей, 60% працюючого населення у всьому світі, офіційно не влаштовані на роботу. Про це повідомляється у доповіді Міжнародної організації праці на сайті ООН. 

Повідомляється, що більшість неофіційно влаштованих робітників не мають соціальних гарантій і нормальних умов праці.

Доповідь МОП заснована на показниках з більш ніж 100 держав. За даними дослідження, найвищий відсоток людей, які працюють неофіційно, доводиться на країни, що розвиваються – це 93%. В Африці неформально працюють майже 86% працюючих людей, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в арабських державах це число становить приблизно 68%, в Північній і Південній Америках – 40%, а в Європі і Центральній Азії – 25%.

Найтривожніші показники виявлені в галузі сільського господарства: неофіційно працюють більше 90% працівників цього сектора. В інших сферах діяльності на неформальну економіку припадає половина робочих місць.

У людей, що проживають в сільській місцевості, ймовірність бути найнятим неофіційно у два рази вище, ніж у жителів міста.

Чоловіки влаштовуються на роботу неофіційно на 5% частіше, ніж жінки. Проте права жінок, які працюють неформально, утискаються в більшій мірі.

Автори доповіді зазначають, що для компаній та підприємств неофіційне працевлаштування обертається низькою продуктивністю.

Ключовим фактором, що впливає на неофіційне працевлаштування, є рівень освіти. Люди із середньою або середньо-спеціальною освітою рідше ризикують потрапити на неофіційний ринок праці в порівнянні з тими, хто або не отримав освіти, або закінчив лише початкову школу. 

Бідність визнана як причиною, так і наслідком неофіційного працевлаштування.

"Доповідь продемонстрував, що бідні люди частіше працевлаштовуються неформально, при цьому від бідності частіше страждають люди, що працюють неофіційно", – повідомляють автори документа.

Експерти наполягають на тому, що перехід до формальній економіці і офіційним працевлаштування – необхідна умова гідної роботи та сталого розвитку.

Сьогодні, 1 травня, в Україні та ще 143 країнах світу відзначається Міжнародний день праці. Свято символізує міжнародну солідарність за покращення життєвих умов робітників.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: